Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

XP-yi hızlandıran program

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Rep : 6083402

XP-yi hızlandıran program Empty
MesajKonu: XP-yi hızlandıran program   XP-yi hızlandıran program EmptyCuma Mart 05, 2010 11:07 pm

Tanıtım:
Üreticiden : Windows işletim sisteminin ve üzerinde kurulu olan programların açılış, kapanış sürelerini kısaltarak zamandan tasarruf sağlar. Ticari açıdan bir örnek verecek olursak; programların ve sistemin daha hızlı çalışması daha çok işin yapılmasını sağlayacak ve verimliliği artıracaktır. Bu verimliliğin geçerli olduğu bilgisayar sayısının çok yüksek olması yapılan işlerin verimliliğinde artışı olacaktır.

Ayrıca işletmenin daha hızlı bilgisayar sistemleri için harcadığı donanım maliyetlerini de düşürecek ve elindeki mevcut sistemlerle en iyi performansı almasını sağlayacaktır.

Program Windows XP İşletim sisteminin kurulu olduğu her tür masaüstü ve dizüstü bilgisayarda sorunsuz olarak kullanılabilir. Programımız kayıt defterinde uygun düzenlemeler yaparak sistemin işleyiş hızını %300'e varan oranlarda artırmaktadır.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN KONUYA CEVAP YAZMALISINIZ!
http://cousin.yetkinforum.com

XP-yi hızlandıran program
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İŞTE İNTERNETİ HIZLANDIRAN PROGRAM
» Nero'yu bilgisayarınızdan tamamen kaldıran program
» Windows Premium Xp 2009 | FuLL Driver+ Program
» Sesi Müzikten Ayıran Program [Adobe audition v1.5]
» Film İzlemek İçin Gerekli Olan Program Paketi